Motywacja na cały ROK!

 Miksuj regularnie koktajle i popraw jakość życia!


Chcesz zmienić swoje nawyki na LEPSZE? Zacznij od małych kroków, które sprawią, że wytrwasz w swoich postanowieniach! Mamy dla Ciebie motywację na każdy dzień roku! 


PO CO PROGRAM MOTYWACYJNY?


By ułatwić Wam miksowanie koktajli, aby w każdym momencie mieć łatwy i szybki dostęp do aktualnego przepisu i motywacji. Przepisy podane na tacy, wysyłane do Was co tydzień. Chyba nie ma lepszej motywacji niż taka cotygodniowa „przypominajka”. Książkę możemy odłożyć na półkę i nawet o niej zapomnieć. Tutaj przepisy otrzymasz co tydzień na maila. Dzięki czemu nawet jak zapomnisz o miksowaniu, to my Ci o nim przypomnimy!


BĘDZIESZ:


  • Regularnie miksować koktajle z sezonowych produktów i zobaczysz, jak poprawi się jakość Twojego życia!
  • Uczyć się zdrowego nawyku miksowania, w końcu będzie to dla Ciebie tak oczywiste, jak mycie zębów! Motywacja pozwala zacząć, a nawyk wytrwać!
  • Zarażać pasją do miksowania i lepszego życia innych!
 

Jak wygląda program?

 

  •  WYGODNA FORMA – NEWSLETTER

Materiały otrzymasz w NAJWYGODNIEJSZEJ formie newslettera, czyli na maila! To dodatkowo zdopinguje Cię do regularnego miksowania. Co tydzień w środę koło południa otrzymasz na maila nową porcję przepisów do pobrania w wygodnym pliku PDF. Dzięki temu będziesz miał zarówno przepis, jak i listę zakupów pod ręką.

  •  RÓŻNORODNOŚĆ

Każdy dzień tygodnia to inny kolor. Mamy więc:

ŻÓŁTY poniedziałek
POMARAŃCZOWY wtorek
CZERWONĄ środę
FIOLETOWY czwartek
ZIELONY piątek
i KOLOROWY weekend, czyli sobotę i niedzielę.

Wszystko po to, by zapewnić jak najbardziej różnorodne miksowanie. Dzięki temu dostarczamy do organizmu najwięcej wartości odżywczych. Korzystamy z różnych warzyw i owoców.

  •  PONADCZASOWA WIEDZA

Materiały do programu są na cały rok. Tzn. że możesz je stosować właśnie w cyklach rocznych! Pliki zapisz na komputerze i będziesz miał swoistą księgę przepisów! Dodatkowo w każdym mailu otrzymasz przydatne informacje na temat miksowania konkretnych składników w danym tygodniu np. jaki mają wpływ na nasze zdrowie, a także ciekawe informacje, które sprawią, że będziesz jeszcze bardziej świadomy tego co powinieneś spożywać i co ma wpływ na Twoje zdrowie!
  •  NASZE WSPARCIE

Jeśli cokolwiek Cię niepokoi, albo masz jakieś pytania, śmiało możesz kontaktować się z nami! Zawsze służymy dobrą radą i staramy się pomóc!JAKIE JEST WASZE ZADANIE?

Otóż Waszym zadaniem jest... miksować koktajle. My zajmiemy się całą resztą. Dostarczymy Ci pomysły, przepisy na konkretne dni, Ty jedynie wybierasz kiedy i co zmiksujesz, a my w tym pomagamy inspirując, motywując, nagrywając dla Was filmy i wysyłając maile przypominające :-)


To jak? Miksujesz na zdrowie z nami? PROGRAM MOTYWACYJNY


Pobierz też PLANSZE: https://zielonekoktajle.pl/sezonowe

https://zielonekoktajle.pl/sezonowe

1 komentarz:

  1. Nowy rok powinien być lepszy niż poprzedni. Ostatnie trzy lata to był koszmar.

    OdpowiedzUsuń

Celowane koktajle

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...