wtorek, 17 stycznia 2017

sproszkowane warzywa + krople zasadowe + grejpfrut + banan

Raz, dwa i gotowe, czyli koktajl na wynos w bidonie

http://zielonekoktajle.blogspot.com/2017/01/sproszkowane-warzywa-krople-zasadowe.htmlSkładniki:

2 miarki Alkaline 16 Greens 220 g
kilka kropel PuripHy 60 ml 
sok z połowy grejpfruta
1 banan
1,5 szklanki wody 

Zmiksuj, wlej do bidonu i zasadowy koktajl na drogę gotowy.


 
Zadbaj o swój organizm i pozwól mu cieszyć się zdrowym, zasadowym środowiskiem. Zacznij już dziś i obserwuj, jak zaczynając od zmiany stylu odżywiania się, zmieni się całe Twoje życie!


Alkaline 16 Greens 220 g

najlepszy smak, łagodny, subtelny i nie jest gorzki
http://alkalinecare.pl/product-pol-62-Alkaline-16-Greens-220g.htmlto unikalna mieszanka 16 sproszkowanych roślin
i warzyw, suszonych w niskiej temperaturze, która w błyskawiczny sposób pomoże Ci zmienić środowisko Twojego organizmu na zasadowe! 

Po zmieszaniu z zasadową wodą, otrzymasz pyszną, niepowtarzalną, NATURALNĄ zasadową bombę witaminową!
Ta złożona formuła zawiera minerały, witaminy, enzymy oraz składniki odżywcze, które pomagają odżywić komórki Twojego organizmu, uregulować i zbalansować Twoją wagę, wzmocnić Twoje paznokcie i włosy oraz zachować Ci młodą, delikatną i gładką skórę. A wszystko to, dlatego, że 220 g Alkaline 16 Greens równoważy aż 5,7 kg warzyw!
Najbardziej skondensowana forma proszku sprawia, że w błyskawiczny sposób możesz przygotować swój Zasadowy Zielony Koktajl! Wystarczy jedna miarka, aby dostarczyć organizmowi tego, czego potrzebuje!

Składniki: jęczmień, awokado, brokuły, perz, kapusta, cytryna, ogórek, limonka, trawa pszeniczna, skrzyp polny, trawa owsiana, koper, pomidory, szpinak, oregano, pietruszka.


 
PuripHy 60 ml - krople zasadowe, które w natychmiastowy sposób przywracają wodzie odpowiednie, zasadowe pH!  

http://alkalinecare.pl/product-pol-55-PuripHy-zasadowe-kropelki.htmlZa pomocą kropelek PuripHy, możesz codziennie alkalizować swoją wodę! Wystarczy kilka kropel, a pH Twojej wody wzrośnie od pH 8 do pH 9. Długotrwałe stosowanie alkalizujących kropelek ułatwia usuwanie toksyn i neutralizację kwasów w organizmie, oraz zwiększa siłę nawadniającą wody. 

Pomaga także w buforowaniu kwasów żołądkowych powstałych w wyniku trawieniu, które często powodują bóle, refluks i zgagę, oraz w dbaniu zasadowe środowisko przewodu pokarmowego, szczególnie jelita cienkiego i delikatnych kosmków jelitowych. Ponadto, PuripHy jest katalizatorem tlenu, dzięki czemu poprzez zmniejszenie ilości jonów wodorowych, a zwiększenie jonów hydroksylowych, Twoja krew wchłania więcej tlenu z wody, którą pijesz.

PuripHy to ciekła mieszanina węglanu sodu, wodorowęglanu potasu i wodorotlenku potasu. Jego bardzo skoncentrowana formuła, jest obecnie najbardziej zaawansowana na rynku. Działanie kropelek PuripHy jest tak silne, że wystarczy 5-8 kropel do zalkalizowania 1 litra wody (zamiast 10-20 kropli wymaganych najczęściej przez innych producentów). Dla Ciebie oznacza to także znaczne oszczędności ze względu na wydajność i długi czas działania kropelek PuripHy.Składniki: dejonizowana woda, węglan potasu, wodorowęglan sodu, wodorotlenek potasu

 


http://alkalinecare.pl/product-pol-65-ZASADOWY-ZESTAW-STARTOWY.htmlZimą, gdy świeżych warzyw i owoców coraz mniej, chcąc nie chcąc sięgamy po mrożonki. Zobacz, dlaczego warto.


Chcesz odkwasić organizm, pokonać kaca czy wspomóc odchudzanie? Pij koktajle z surowymi burakami, to prawdziwe, zdrowe DOPALACZE

Czy zdarzyło Ci się, że po wypiciu zielonego koktajlu bolał Cię brzuch, miałeś wzdęcia lub gazy?

Boli Cię brzuch po zielonym koktajlu? Oto 5 powodów, dlaczego tak może być!


Stosujesz przeróżne maści, kremy, masujesz, wcierasz, ugniatasz i nic nie pomaga? Jak pozbyć się cellulitu?

http://zielonekoktajle.blogspot.com/2016/03/cellulit-zmora-kobiet-w-kazdym-wieku.htmlhttp://jakzdrowozyc.pl/e-book-sekrety-zielonych-koktajli/?ref=4


Polecamy e-book SEKRETY ZIELONYCH KOKTAJLI, z którego dowiesz się co dobrego mogą zrobić dla Ciebie zielone koktajle i jak dzięki nim możesz przestać chorować, poprawić zdrowie swoje i swoich bliskich, zaoszczędzić mnóstwo czasu, a nawet zrzucić zbędne kilogramy napisany przez miłośników zdrowego stylu życia Marysię i Tomka z bloga "Jak zdrowo żyć?

1 komentarz:

Nasze książki w sprzedaży

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...