piątek, 7 sierpnia 2015

ogórek + kiwi + awokado + imbir + zielony proszek

Ponad 100 naturalnych witamin, minerałów, aminokwasów i flawonoidów w jednym ZASADOWYM koktajlu

http://zielonekoktajle.blogspot.com/2015/08/ogorek-kiwi-awokado-imbir-zielony.html


Składniki:

1 ogórek (teraz w ofercie 33% po 1,99 zł za 1 kg TUTAJ)
2 kiwi (teraz w ofercie po 0,79 zł za 1 szt TUTAJ) lub kiwi golg po 3,99 zł za opak.3 szt TUTAJ) 
1/2 awokado (teraz w promocji po 5,99 zł za opak.2 szt TUTAJ)
1/4 łyżeczki startego świeżego imbiru (teraz w ofercie po 14,99 zł za 1 kg TUTAJ)
1 łyżeczka zielonego pH Miracle Greens
szklanka wody


posypane wiórkami kokosowymi

SKŁAD zielonego proszku polecanego przez Dr. Younga:

pH Miracle Greens 220 g (starcza na ok. kwartał)
najlepszy smak, łagodny, subtelny i nie jest gorzki
pH Miracle Greens 220 g - sproszkowane żywe warzywa i ziołato unikalna mieszanka ponad 40 warzyw, zieleniny i kiełków.

składniki:
beta-karoten, trawa kamutu, pomidory, trwa cytrynowa, trawa pszenicy, liść mniszka, liść babki, liść żurawiny, korzeń prawoślazu, kora wierzby białej, wiązówka, trawa owsiana, liście kapusty, okra (Hibiscus esculentus), seler, kiełki brokuła, liść lucerny, kiełki lucerny, liście szałwii, liść rozmarynu, trawa jęczmienna, kiełki kalafiora, kiełki daikonu, liść jeżyny, liść maliny, liść papai, perz, śliski, kora wiązu, kiełki słonecznika, owoc dzikiej róży, kiełki soi, szpinak, kapusta, liść pietruszki, rzeżucha, liść mięty, sok z buraków, sok z marchwi, liść tymianku 
Fundamentalna teoria doktora Roberta O. Younga głosi, że ludzki organizm funkcjonuje w relacji z kwasami, ale ma zasadową strukturę; oraz, że istnieje tylko jedna choroba i tylko jeden właściwy sposób leczenia.
Dr Young twierdzi, że tą jedyną chorobą i jedyną dolegliwością, na jaką cierpi nasz organizm jest nadmierne zakwaszenie krwi, a w konsekwencji tkanek, spowodowane niezdrowym sposobem życia, jedzenia i myślenia.
Ponadto, dr Young kieruje się przekonaniem, że czynniki dziedziczne oraz zakaźne mikroorganizmy i zarazki nie są właściwym źródłem „jedynej” choroby, ale przyczyniają się do powstawania kwasów o różnym pochodzeniu, tj. kwasów środowiskowych, kwasów przemiany materii lub także tych zawartych w pokarmach. Albowiem to właśnie kwasy są źródłem i przyczyną jedynej choroby.
Według dra Younga jedynym sposobem leczenia jest dbanie o siebie poprzez alkaliczny styl życia oraz dietę, tak żeby utrzymać w dobrej kondycji alkaliczną strukturę organizmu.

http://sklep.cudph.pl/?affiliate=zielonekoktajleDr Young wierzy, że jakość nowowytworzonych czerwonych krwinek zależy od wartości pH pokarmów oraz płynów spożywanych przez organizm. Co więcej, proponuje on teorię, według której, krwinki czerwone przemieniają się w komórki budujące serce, wątrobę oraz mózg. Dlatego tak wielką rolę w tym procesie odgrywa faza inicjalna, która ma miejsce w jelicie cienkim.
Opierając się na tych przesłankach, dr Young stworzył alkaliczny protokół, który opisany jest w książkach Young Phorever. Znajdujące się w nich zalecenia obejmują zminimalizowanie stresu, picie dużej ilości wody oraz dietę roślinną, bogatą w chlorofil, opartą głównie na nieugotowanych zielonych warzywach i trawach, namoczonych orzechach, kiełkach, niesfermentowanej soi, wielonienasyconych tłuszczach, olejach tłoczonych na zimno, nieprzetworzonych solach, oraz owocach o niskiej zawartości cukru takich jak awokado, pomidory, ogórki czy papryka. 
Zgodnie z alkalicznym protokołem z umiarem spożywane powinny być pokarmy i płyny takie jak: warzywa bogate w węglowodany (ziemniaki), niektóre ziarna oraz świeże ryby.
“Kwasowe” pokarmy i płyny, z których według dra Younga powinniśmy zrezygnować to chociażby: zarówno naturalny jak i sztuczny cukier, wieprzowina, czerwone mięso, skorupiaki, jajka, nabiał, pokarmy przetworzone lub rafinowane, jedzenie ugotowane, drożdże, sfermentowana żywność, algi, grzyby, sztuczne słodziki, owoce wysokocukrowe, alkohol, kawa, czekolada, czarna herbata, konserwy oraz soda.
Dr Young twierdzi, że jeżeli organizm nie jest w stanie usunąć nadmiaru kwasów poprzez wydalanie, defekację, pocenie się i oddychanie; lub jeżeli nie radzi sobie z neutralizowaniem kwasowej nadwyżki dzięki alkalicznym minerałom takim jak sód, magnez, potas i wodorowęglan wapnia – ciało zaczyna się rozkładać albo chorować.
Zdaniem dra Young przybieranie na wadze, zatrzymanie wody w organizmie, cholesterol, kamienie wapienne w nerkach oraz guzy są reakcjami obronnymi organizmu, który mierzy się z nadmiernym zakwaszeniem.


Wielu pacjentów, którzy przyjęli założenia dra Younga i zastosowali się do alkalicznego protokołu potwierdza, że był to czynnik, który pomógł im przezwyciężyć ich zdrowotne dolegliwości. 

więcej informacji: w zakładce http://zielonekoktajle.blogspot.com/p/program-ph-zdrowie.html
oraz w sklepie YOUNG PHOREVERhttp://zielonekoktajle.blogspot.com/p/jaki-mikser-lub-blender.html

dołącz do naszej akcji na Facebooku:

http://www.lekkikoszyk.pl/?&exs=zielonekoktajle
https://alma.okazjum.pl/gazetka/gazetka-promocyjna-alma-30-07-2015,15158/12/https://lidl.okazjum.pl/gazetka/gazetka-promocyjna-lidl-03-08-2015,15091/1/


Lub TUTAJ mleko kokosowe też w dobrej cenie
https://biedronka.okazjum.pl/gazetka/gazetka-promocyjna-biedronka-27-07-2015,15092/9/


Super oferta na owoce egzotyczne TUTAJ:
https://biedronka.okazjum.pl/gazetka/gazetka-promocyjna-biedronka-27-07-2015,15092/14/


https://polomarket.okazjum.pl/gazetka/gazetka-promocyjna-polomarket-05-08-2015,15244/1/


przepisy na smoothie:
https://stokrotka.okazjum.pl/gazetka/gazetka-promocyjna-stokrotka-02-07-2015,14943/16/


https://tesco.okazjum.pl/gazetka/gazetka-promocyjna-tesco-01-05-2015,13539/22/https://aldi.okazjum.pl/gazetka/gazetka-promocyjna-aldi-05-08-2015,15206/3/
 

1 komentarz:

Nasza książka już w sprzedaży

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...