poniedziałek, 31 sierpnia 2015

kiwi + banan + seler naciowy + mieszanka soli + sezam

Zasadowy koktajl do walki z wypadaniem włosówSkładniki:

2 pałki selera naciowego
2 banany
2 kiwi
sezam do posypania
szczypta pHour Salts
woda wg. uznania

więcej na: http://cudph.pl/7-najlepszych-sposobow-na-wypadanie-wlosow-2-cie-zaskoczy/
Zdrowe ciało naturalnie utrzymuje swoją idealną wagę. Sam możesz zacząć przywracać zdrowie, równowagę i harmonię swojego ciała.
Sól pHour jest ostateczną kombinacją czterech potężnych soli węglanowych (wodorowęglanu sodu, węglanu magnezu, wodorowęglanu potasu i węglanu wapnia), które pomagają utrzymać zasadową konstrukcję organizmów ludzkich, roślinnych i zwierzęcych. Sole te naturalnie występujące we wszystkich płynach ciała.

Drożdże i grzyby produkowane w obrębie organizmu, gdy środowisko jest nadmiernie kwaśne, stają się bodźcem dla składników odżywczych i zmniejszają chemiczne i mechaniczne wchłanianie wszystkiego co zjesz aż o 50 procent. Powoduje to, że wielu ludzi staje się przesadnie chudymi, co nie jest wcale zdrowsze niż nadwaga.


pHour Salts 450 g - suplement diety z potasem i magnezem w proszku – pHour Salts to mieszanka czterech soli węglanowych: sodu, magnezu, potasu i wapnia, które występują naturalnie w Twoim organizmie.

http://alkalinecare.pl/product-pol-56-pHour-Salts-450-g.html?affiliate=zielonekoktajle&banner=true

Sole pHour są kombinacją czterech potężnych soli węglanowych (wodorowęglanu sodu, węglanu magnezu, wodorowęglanu potasu i węglanu wapnia), które pomagają utrzymać zasadową równowagę w organizmach ludzkich, roślinnych i zwierzęcych. Sole te naturalnie występują we wszystkich płynach Twojego organizmu.

Jeżeli Twój styl życia i codzienna dieta powodują wyższy poziom zakwaszenia, niż organizm samodzielnie jest w stanie zneutralizować, możesz doprowadzić do narażenia własnego zdrowia. Nawet sam proces neutralizacji kwasu powoduje duże napięcia w organizmie. Każdy musi utrzymać poziom pH w komórkach i płynach swojego organizmu w granicach 7,365 i zrobić wszystko, co niezbędne, aby zachować równowagę kwasowo-zasadową.
pHour Satls wspomagają organizm w odzyskaniu naturalnej równowagi kwasowo-zasadowej. Dostarczają ciału dokładnie tego, czego potrzebuje, aby zwiększyć w nim poziom najważniejszych minerałów alkalicznych, a także zapewniają widoczne efekty poprawy zdrowia i samopoczucia. 

Regularne stosowanie i uzupełnienie ilości alkalizujących minerałów w organizmie, pozwoli Ci odkryć potencjalne korzyści alkalicznej diety.

Składniki: wodorowęglan sodu, wodorowęglan potasu, węglan wapnia, węglan magnezu.
  
http://zielonekoktajle.blogspot.com/p/jaki-mikser-lub-blender.html
szukasz pojemników na lody z koktajli?
Szukaj TUTAJ:
http://www.ceneo.pl/Pozostale_akcesoria_kuchenne;szukaj-lody#crid=80174&pid=6573Szukasz więcej inspiracji? 

KSIĄŻKI naszego autorstwa kupisz w każdej dobrze zaopatrzonej księgarni

http://bit.ly/365przepisowNAkoktajle

"Zielone koktajle DETOKS. 365 przepisów" gdzie kupić?
"Zielone koktajle dla MAM i dla DZIECI. 365 przepisów" gdzie kupić?
"Zielone koktajle. 365 przepisów" gdzie kupić?

3 komentarze:

Pobierz bezpłatnie 8 zdrowych koktajli, do których składniki możesz mieć zawsze w domu + BONUS

Nasze książki w sprzedaży

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...