czwartek, 9 kwietnia 2015

ogórek + awokado + kalarepa + daktyl + melon + zielenina w proszku

Smoothie z chlorofilem, silnym antyoksydantem wspomagający oczyszczanie wątroby i krwi

http://zielonekoktajle.blogspot.com/2015/04/ogorek-awokado-kalarepa-daktyl-melon.html

Składniki:

1 ogórek 
ćwierć awokado
pół kalarepy 
2 daktyle 
plaster melona 
1 łyżeczka zielonego 4GREENS czyli mieszanki: organicznej spiruliny, chlorelli, młodego jęczmienia i młodej pszenicy (4 w 1)
około szklanki wody, według uznania

polecamy też w okresie wiosennym wodę brzozową, najlepiej prosto spod brzozy :) 
możesz też użyć mleka roślinnego zamiast wody, wtedy zrezygnuj z daktyli


Zmiksuj do uzyskania jednolitej konsystencji, pij na zdrowie :)
4 GREENS to mieszanka czterech zielonych “super pokarmów” spiruliny, młodego jęczmienia, chlorelli i młodej pszenicy

Dzięki połączeniu tych czterech składników w jednym produkcie otrzymaliśmy istną bombę witaminowo odżywczą. 

http://thisisbio.pl/sklep,produkt,id=22,4_greens_100_organic.htmlNa pierwszym planie jest chlorofil, silny antyoksydant wspomagający oczyszczanie wątroby i krwi, wiążący tlen w komórkach ciała. Następnie pełnowartościowe białko dostarczające całą pulę aminokwasów w tym esencjonalnych, tych których organizm nie potrafi sam wytworzyć. 4 GREENS jest także naturalnym źródłem praktycznie wszystkich niezbędnych dla organizmu witamin i minerałów, wymieniając kolejno witaminy: A, B1, B2, B3, B5, B6, B8, B9, B12, C, E i K; oraz minerały: wapń, miedź, żelazo, magnez, mangan, fosfor, potas i sód. Ponad to nasza mieszanka jest bogata w karoteinoidy - w tym Beta-karoten, enzymy, zdrowe kwasy tłuszczowe Omega-3 i 6 oraz unikalne substancje tj. sporopoleina, chlorellin i CGF pochodzące z chlorelli oraz fikocjanina zawarta w spirulinie. 

Wszystkie cztery składniki mieszanki 4 GREENS znane są ze swojego wyjątkowego potencjału odżywczego a spożywanie ich może mieć znaczący wpływ na poprawę kondycji i odporności naszego organizmu.
This is Bio używa wyłącznie 100% organicznych składników: spiruliny, młodego jęczmienia, chlorelli i młodej pszenicy, pochodzących z ekologicznych upraw z wyspy Hajnan (spirulina, chlorella - certyfikowane przez CN-BIO-604) i z farmy w Canterbury w Nowej Zelandii (młody jęczmień, młoda pszenica- certyfikowane przez NZ-BIO-002). Dzięki temu masz pewność, że otrzymujesz produkt pełnowartościowy i doskonale czysty.

Polecamy zakup w sklepie http://thisisbio.pl gdzie dla fanów zielonych koktajli specjalny RABAT 5% na całość zamówienia przy użyciu kodu: pbg2se9t


8 powodów, dla których musisz dodać awokado do swoich zielonych koktajli, aby zyskać na zdrowiu, urodzie i nie tylko. Przeczytaj!

 http://zielonekoktajle.blogspot.com/2017/01/dlaczego-awokado-jest-idealnym.html

2 komentarze:

Nasze książki w sprzedaży

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...