wtorek, 3 marca 2015

szpinak + banan + jabłko + zielony proszek

Klasyczny szpinakowy zielony szejk z chlorofilem to bomba witaminowa


Składniki:

1 banan (teraz w promocji od czwartku po 3,69 zł za 1 kg TUTAJ)
1 jabłko
(teraz w promocji po 1,39 zł za 1 kg TUTAJ)
2 garści szpinaku
(teraz mrożony w promocji za 3,99 zł za 450g TUTAJ)
1 łyżeczka zielonego proszku 4GREENS
czyli organiczna spirulina, chlorella, młody jęczmień i młoda pszenica (4 w 1)
około szklanki wody, według uznania 4 GREENS to mieszanka czterech zielonych “super pokarmów” spiruliny, młodego jęczmienia, chlorelli i młodej pszenicy

Dzięki połączeniu tych czterech składników w jednym produkcie otrzymaliśmy istną bombę witaminowo odżywczą. 

http://thisisbio.pl/sklep,produkt,id=22,4_greens_100_organic.htmlNa pierwszym planie jest chlorofil, silny antyoksydant wspomagający oczyszczanie wątroby i krwi, wiążący tlen w komórkach ciała. Następnie pełnowartościowe białko dostarczające całą pulę aminokwasów w tym esencjonalnych, tych których organizm nie potrafi sam wytworzyć. 4 GREENS jest także naturalnym źródłem praktycznie wszystkich niezbędnych dla organizmu witamin i minerałów, wymieniając kolejno witaminy: A, B1, B2, B3, B5, B6, B8, B9, B12, C, E i K; oraz minerały: wapń, miedź, żelazo, magnez, mangan, fosfor, potas i sód. Ponad to nasza mieszanka jest bogata w karoteinoidy - w tym Beta-karoten, enzymy, zdrowe kwasy tłuszczowe Omega-3 i 6 oraz unikalne substancje tj. sporopoleina, chlorellin i CGF pochodzące z chlorelli oraz fikocjanina zawarta w spirulinie. 

Wszystkie cztery składniki mieszanki 4 GREENS znane są ze swojego wyjątkowego potencjału odżywczego a spożywanie ich może mieć znaczący wpływ na poprawę kondycji i odporności naszego organizmu.
This is Bio używa wyłącznie 100% organicznych składników: spiruliny, młodego jęczmienia, chlorelli i młodej pszenicy, pochodzących z ekologicznych upraw z wyspy Hajnan (spirulina, chlorella - certyfikowwane przez CN-BIO-604) i z farmy w Canterbury w Nowej Zelandii (młody jęczmień, młoda pszenica- certyfikowane przez NZ-BIO-002). Dzięki temu masz pewność, że otrzymujesz produkt pełnowartościowy i doskonale czysty.

Polecamy zakup w sklepie http://thisisbio.pl gdzie dla fanów zielonych koktajli specjalny RABAT 5% na całość zamówienia przy użyciu kodu: pbg2se9t


dołącz do naszej akcji KODY RABATOWE dla fanów na Facebooku:


przepis bierze udział w akcji:
Wiosenny detoks
https://netto.okazjum.pl/gazetka/gazetka-promocyjna-netto-02-03-2015,11990/2/

6 komentarzy:

Nasza książka już w sprzedaży

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...