poniedziałek, 5 stycznia 2015

jarmuż + awokado + banan + 4GREENS + mango + mleko kokosowe + miód

Niesamowite! Zobacz jak dużo witamin i mikroelementów w jednym koktajlu 


Składniki:

2 garści jarmużu
1 banan
pół awokado
0,25 dojrzałego mango
2 łyżki mleka kokosowego  

1 łyżeczka zielonego proszku 4GREENS czyli organiczna spirulina, chlorella, młody jęczmień i młoda pszenica (4 w 1)
1 płaska łyżeczka naturalnego miodu
1,5 szklanki wody

więcej na: https://www.facebook.com/AlkalicznyStylZycia  4GREENS to mieszanka czterech zielonych “super pokarmów” spiruliny, młodego jęczmienia, chlorelli i młodej pszenicy

  Dzięki połączeniu tych czterech składników w jednym produkcie otrzymaliśmy istną bombę witaminowo odżywczą. 

  https://thisisbio.pl/superfoods/24-4-greens-100-organic-110g-this-is-bio-254475917275.htmlNa pierwszym planie jest chlorofil, silny antyoksydant wspomagający oczyszczanie wątroby i krwi, wiążący tlen w komórkach ciała. Następnie pełnowartościowe białko dostarczające całą pulę aminokwasów w tym esencjonalnych, tych których organizm nie potrafi sam wytworzyć. 4 GREENS jest także naturalnym źródłem praktycznie wszystkich niezbędnych dla organizmu witamin i minerałów, wymieniając kolejno witaminy: A, B1, B2, B3, B5, B6, B8, B9, B12, C, E i K; oraz minerały: wapń, miedź, żelazo, magnez, mangan, fosfor, potas i sód. Ponad to nasza mieszanka jest bogata w karoteinoidy - w tym Beta-karoten, enzymy, zdrowe kwasy tłuszczowe Omega-3 i 6 oraz unikalne substancje tj. sporopoleina, chlorellin i CGF pochodzące z chlorelli oraz fikocjanina zawarta w spirulinie. 

  Wszystkie cztery składniki mieszanki 4 GREENS znane są ze swojego wyjątkowego potencjału odżywczego a spożywanie ich może mieć znaczący wpływ na poprawę kondycji i odporności naszego organizmu.
  This is Bio używa wyłącznie 100% organicznych składników: spiruliny, młodego jęczmienia, chlorelli i młodej pszenicy, pochodzących z ekologicznych upraw z wyspy Hajnan (spirulina, chlorella - certyfikowwane przez CN-BIO-604) i z farmy w Canterbury w Nowej Zelandii (młody jęczmień, młoda pszenica- certyfikowane przez NZ-BIO-002). Dzięki temu masz pewność, że otrzymujesz produkt pełnowartościowy i doskonale czysty.

  Polecamy zakup w sklepie http://thisisbio.pl gdzie dla fanów zielonych koktajli specjalny RABAT 5% na całość zamówienia przy użyciu kodu: pbg2se9t  Hitem popularności stały się ostatnio sproszkowane algi i trawy stosowane jako środki wspomagające odchudzanie. 

  Czy rzeczywiście tak działają?
  Brak komentarzy:

  Prześlij komentarz

  Nasze książki w sprzedaży

  Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...