środa, 5 listopada 2014

dynia + banan + mleko roślinne + pestki dyni + siemię lniane

Dyniowy rozgrzewający koktajl pełen słońca
 
Składniki:

3/4 szklanki pokrojonej dyni
1 banan
1 szklanka mleka z konopi lub innego roślinnego (najlepiej zrobionego samodzielnie, jak? zobacz tutaj: http://zielonekoktajle.blogspot.com/p/zrob-sam.html )
3 łyżeczki pestek z dyni
3 łyżeczki siemienia lnianego

pół łyżeczki cynamonu
pół łyżeczki sproszkowanego imbiru

do ozdoby:
nasiona dyni, słonecznika, konopi

więcej na: https://www.facebook.com/rawfoodrehab


Nasiona konopi to małe i niepozorne nasionka o wielkiej mocy! Zarówno kompletny zestaw protein, jak i oleje zawarte w tych ziarnach, są w idealnych proporcjach do ludzkich zapotrzebowań żywieniowych. Tylko soja zawiera wyższą wartość białka, jednak białko konopne jest łatwiej przyswajalne przez organizm niż białko sojowe. Okazuje się, ze skład proteinowy nasion konopi jest unikatowy w świecie roślinnym. Dodatkowo białko konopne jest wolne od cholesterolu i niezdrowych kwasów nasyconych. Jakby tego było mało, nasiona konopi zawierają wszystkie niezbędne aminokwasy egzogenne w idealnych proporcjach, co oznacza dla organizmu człowieka posiadanie wszystkich niezbędnych cegiełek, by wytwarzać zwalczające choroby immunoglobuliny.
Więcej informacji oraz gdzie je zakupić z rabatem zobacz tutaj: http://zielonekoktajle.blogspot.com/p/super-zywnosc.html#konopie 


Polecane przez nas produkty z nasionami konopi:

łuskane nasiona konopi

w proszku:
 

Więcej kodów rabatowych w zakładce: KODY RABATOWE

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza książka już w sprzedaży

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...